Ministranci : Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła

Parafia św. Piotra i Pawła w Świętochłowicach
Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w ŚwiętochłowicachParafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w ŚwiętochłowicachParafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w ŚwiętochłowicachParafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w ŚwiętochłowicachParafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w ŚwiętochłowicachParafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w ŚwiętochłowicachParafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w ŚwiętochłowicachParafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w ŚwiętochłowicachParafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w ŚwiętochłowicachParafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w ŚwiętochłowicachParafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w ŚwiętochłowicachParafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w ŚwiętochłowicachParafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w ŚwiętochłowicachParafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Świętochłowicach
Kalendarium :

Najbliższe : 2024-05-30

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA


monstrancja W naszym kościele
trwa Codzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu
Mini galeria :
16.jpg09.jpg18.jpg
Znajdź nas na : facebook


Ministranci

Wspólnota Ministrantów

Spotykamy się w każdą sobotę o godz. 9:00. Na zbiórkach ustalamy najważniejsze sprawy na kolejny tydzień liturgiczny.
 
Oprócz służby przy Ołtarzu Pana Jezusa, która przyczynia się do wzrostu naszej dojrzałości chrześcijańskiej, nasza wspólnota organizuje także zajęcia rekreacyjne i sportowe (mecze piłki nożnej, ogniska i wspólne wyjazdy). 
 
Zwieńczeniem roku formacji ministranckiej jest udział w rekolekcjach.
 
Staramy się odznaczać wiernością Bogu i być wzorem dla innych. Każdy z nas stara się naśladować Chrystusa zgodnie z własnymi siłami i możliwościami. 
 
Ministrantami mogą zostać chłopcy, który przystąpili do I Komunii Świętej. Obrzęd ustanowienia nowych ministrantów (poprzedzony stażem) ma miejsce w dzień Wspomnienia św. Tarsycjusza, który obok św. Dominika Savio jest patronem ministrantów. 
 
Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do naszej wspólnoty i służby ministranckiej. Wszystkich chętnych prosimy o zgłoszenie się na zbiórkę. Naszym opiekunem jest ks. Administrator Adam Bojdoł
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 © 2002-2024 Parafia św. Ap. Piotra i Pawła w Świętochłowicach
ul. bpa Teodora Kubiny 10, 41-600 Świętochłowice
tel. (+48) 32 245-47-52, kancelaria@parafia-swietochlowice.pl

polityka plików cookies
supported by rduch.eu
noclegi poronin
  Kancelaria Parafialna Poniedziałek od 10:30 o 12:00 oraz
od 19:00 do 20:00
Czwartek od 8:45 do 10:45 oraz
od 15:00 do 17:00
Wtorek nieczynne Piątek od 8:45 do 10:45
Środa od 10:30 do 12:00 oraz
od 15:00 do 17:00
Sobota nieczynne