Czciciele Najświętszego Serca Pana Jezusa : Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła

Parafia św. Piotra i Pawła w Świętochłowicach
Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w ŚwiętochłowicachParafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w ŚwiętochłowicachParafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w ŚwiętochłowicachParafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w ŚwiętochłowicachParafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w ŚwiętochłowicachParafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w ŚwiętochłowicachParafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w ŚwiętochłowicachParafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w ŚwiętochłowicachParafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w ŚwiętochłowicachParafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w ŚwiętochłowicachParafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w ŚwiętochłowicachParafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w ŚwiętochłowicachParafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w ŚwiętochłowicachParafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Świętochłowicach
Kalendarium :

Najbliższe : 2024-05-30

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA


monstrancja W naszym kościele
trwa Codzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu
Mini galeria :
18.jpg09.jpg16.jpg
Znajdź nas na : facebook


Czciciele Najświętszego Serca Pana Jezusa

Czciciele Najświętszego Serca Pana Jezusa zrzeszeni są w grupie modlitewnej,która powstała z inicjatywy śp. Adeli Kandziora. Spotykamy się w kościele w niedzielę po dniach eucharystycznych o godz. 15:00 na wspólnej adoracji Serca Pana Jezusa i modlitwach.

W listopadzie 2000 r. w obecności Ks. Proboszcza Brunona Franielczyka został złożony Akt Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa, czyli osobiste oddanie się Sercu Jezusowemu.

Grupa posiada sztandar, który uświetnia Uroczystości Kościelne, Eucharystie oraz Nabożeństwa.

W pierwsze piątki miesiąca Msza Św. o godz. 8:00 sprawowana jest w int. czcicieli NSPJ, w którą aktywnie się włączamy. Od 2011 r. angażujemy się także w nabożeństwa czerwcowe prowadząc Litanię do NSPJ.

W swoich modlitwach pamiętamy o codziennych sprawach Kościoła, Parafii, rodzin... Modlimy się za żyjących i zmarłych.Do grupy nie trzeba się zapisywać! Wystarczy po prostu przyjść i włączyć się w modlitwę, której potrzeba każdemu z nas. Serdecznie zapraszamy!


Kult Najświętszego Serca Pana Jezusa

 
© 2002-2024 Parafia św. Ap. Piotra i Pawła w Świętochłowicach
ul. bpa Teodora Kubiny 10, 41-600 Świętochłowice
tel. (+48) 32 245-47-52, kancelaria@parafia-swietochlowice.pl

polityka plików cookies
supported by rduch.eu
noclegi poronin
  Kancelaria Parafialna Poniedziałek od 10:30 o 12:00 oraz
od 19:00 do 20:00
Czwartek od 8:45 do 10:45 oraz
od 15:00 do 17:00
Wtorek nieczynne Piątek od 8:45 do 10:45
Środa od 10:30 do 12:00 oraz
od 15:00 do 17:00
Sobota nieczynne