Czciciele Najświętszego Serca Pana Jezusa : Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła

Najbliższe : 2014-07-25

Święto św. Jakuba Apostoła

Czciciele Najświętszego Serca Pana Jezusa

Czciciele Najświętszego Serca Pana Jezusa zrzeszeni są w grupie modlitewnej,która powstała z inicjatywy śp. Adeli Kandziora. Spotykamy się w kościele w niedzielę po dniach eucharystycznych o godz. 15:00 na wspólnej adoracji Serca Pana Jezusa i modlitwach.

W listopadzie 2000 r. w obecności Ks. Proboszcza Brunona Franielczyka został złożony Akt Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa, czyli osobiste oddanie się Sercu Jezusowemu.

Grupa posiada sztandar, który uświetnia Uroczystości Kościelne, Eucharystie oraz Nabożeństwa.

W pierwsze piątki miesiąca Msza Św. o godz. 8:00 sprawowana jest w int. czcicieli NSPJ, w którą aktywnie się włączamy. Od 2011 r. angażujemy się także w nabożeństwa czerwcowe prowadząc Litanię do NSPJ.

W swoich modlitwach pamiętamy o codziennych sprawach Kościoła, Parafii, rodzin... Modlimy się za żyjących i zmarłych.

Naszym opiekunem był Ks. Proboszcz Brunon Franielczyk oraz Ks. Proboszcz Grzegorz Borg. Od września 2011 r. opiekę duchową sprawuje nad nami Ks. Rafał Kilianek.

Do grupy nie trzeba się zapisywać! Wystarczy po prostu przyjść i włączyć się w modlitwę, której potrzeba każdemu z nas. Serdecznie zapraszamy!

Kult Najświętszego Serca Pana Jezusa