Czciciele Najświętszego Serca Pana Jezusa : Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła

Parafia św. Piotra i Pawła w Świętochłowicach
Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w ŚwiętochłowicachParafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w ŚwiętochłowicachParafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w ŚwiętochłowicachParafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w ŚwiętochłowicachParafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w ŚwiętochłowicachParafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w ŚwiętochłowicachParafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w ŚwiętochłowicachParafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w ŚwiętochłowicachParafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w ŚwiętochłowicachParafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w ŚwiętochłowicachParafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w ŚwiętochłowicachParafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w ŚwiętochłowicachParafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w ŚwiętochłowicachParafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Świętochłowicach
Kalendarium :
monstrancja W naszym kościele
trwa Codzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu
Mini galeria :
6.jpg5.jpg7.jpg8.jpg
Znajdź nas na : facebook


Czciciele Najświętszego Serca Pana Jezusa

Czciciele Najświętszego Serca Pana Jezusa zrzeszeni są w grupie modlitewnej,która powstała z inicjatywy śp. Adeli Kandziora. Spotykamy się w kościele w niedzielę po dniach eucharystycznych o godz. 15:00 na wspólnej adoracji Serca Pana Jezusa i modlitwach.

W listopadzie 2000 r. w obecności Ks. Proboszcza Brunona Franielczyka został złożony Akt Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa, czyli osobiste oddanie się Sercu Jezusowemu.

Grupa posiada sztandar, który uświetnia Uroczystości Kościelne, Eucharystie oraz Nabożeństwa.

W pierwsze piątki miesiąca Msza Św. o godz. 8:00 sprawowana jest w int. czcicieli NSPJ, w którą aktywnie się włączamy. Od 2011 r. angażujemy się także w nabożeństwa czerwcowe prowadząc Litanię do NSPJ.

W swoich modlitwach pamiętamy o codziennych sprawach Kościoła, Parafii, rodzin... Modlimy się za żyjących i zmarłych.

Naszym opiekunem był Ks. Proboszcz Brunon Franielczyk oraz Ks. Proboszcz Grzegorz Borg. Od września 2011 r. opiekę duchową sprawuje nad nami Ks. Andrzej Hoinkis.

Do grupy nie trzeba się zapisywać! Wystarczy po prostu przyjść i włączyć się w modlitwę, której potrzeba każdemu z nas. Serdecznie zapraszamy!


Kult Najświętszego Serca Pana Jezusa

 
© 2002-2015 Parafia św. Ap. Piotra i Pawła w Świętochłowicach
ul. bpa Teodora Kubiny 10, 41-600 Świętochłowice
tel. (+48) 32 245-47-52, kancelaria@parafia-swietochlowice.pl

polityka plików cookies
supported by rduch.eu
  Kancelaria Parafialna Poniedziałek od 8:30 o 11:00 oraz
od 16:00 do 18:00
Czwartek od 8:30 do 11:00
Wtorek od 8:30 do 11:00 Piątek od 8:30 do 11:00 oraz
od 16:00 do 18:00
Środa od 8:30 do 11:00 oraz
od 16:00 do 18:00
Sobota nieczynne